15 Dual SIM with AI 16GB RAM 512GB 5G – International Version
Description
| SIM Count | Dual SIM |
| Battery Size | 7300 mAh |
| Screen Size | 6.78 in |
| SIM Type | Nano SIM |
| Operating System Number | Oxygen OS 16 |
| Model Number | CPH2747 |
| RAM Size | 16 GB |
| Internal Memory | 512 GB |
| Version | International Version |
| Color Name | Infinite Black, Sand Storm, Ultra Violet |
| Condition | New |
| Model Name | Oneplus 15 |
Additional information
| Colour | |
|---|---|
| Internal Memory |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
There are no reviews yet.