15 Dual SIM Ultra Violet with AI 16GB RAM 512GB 5G – International Version
| SIM Count | Dual SIM |
| Battery Size | 7300 mAh |
| Screen Size | 6.78 in |
| Sim Type | Nano SIM |
| Item Condition | New |
| Model Number | CPH2747 |
| RAM Size | 16 GB |
| Internal Memory | 512 GB |
| Version | International Version |
| Colour Name | Ultra Violet |
| Operating System Number | Oxygen OS 16 |
| Model Name | Oneplus 15 |
Description
Highlights
- Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm)
- Octa-core (2×4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6×3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M)
- Android 16, Oxygen OS 16
- Ceramic Guard glass
- Ultra HDR image support
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
There are no reviews yet.